פעילויות לגיל הרך

פעילויות לגיל הרך

פעילויות לגיל הרך הן דבר חשוב מאין כמוהו. זוהי הדרך להטמיע מידע וחומר לימודי בראשם של הילדים. פעילויות אלה עתידות להשפיע על הידע והאינטליגנציה של הילדים בעתיד, כמו גם על היכולות שלהם ללמוד כראוי בבית הספר. כאשר אנו עושים הכנה לילדים לקראת בית הספר היסודי, חשוב שהפעילות תהיה מאתגרת וחינוכית מצד אחד, אך גם מעניינת וייחודית מצד שני. אם לא נצליח לעמוד במשימות אלה – נאבד את תשומת ליבו של הילד ולא נצליח להעביר לו את החומר כראוי.

 

רעיון בקרטון - מגוון פעילויות לגיל הרך

 

אנו ברעיון בקרטון מציעים ללקוחותינו מגוון רחב ומקיף של פעילויות לגיל הרך, החל מלוחות תוכן, סיפורים בהמחשה, מארזי אמא ואבא של שבת, מארזי יומולדת, מערכי שיעור שלמים ועוד. מדובר במוצרי תוכן להעשרת את עולם הילדים. תכנים ומשחקים דידקטיים שנועדו להעשיר את עולמו ודמיונו של העולל.

בנוסף לכך, החברה שלנו המעניקה ללקוחותיה אפשרות לרכוש מנוי שנתי שיספק לך מדי שבוע מארז חדש עם תוכן שיעור ייחודי בהתאם לתוכנית הלימודים של משרד החינוך.

הקרטון שלנו יגיע עד מפתן דלתך עם שליח מיוחד תוך 3 ימי עסקים ויחסוך לך שעות של מחשבה ועבודת סיזיפית. אנחנו ברעיון בקרטון מבינים את הקושי בלהכין הכל לבד. הרשי לנו לעזור לך.

 

הרעיונות שלנו לפעילויות לגיל הרך

 

איזה כיף לקבל הביתה משלוח עם מערך לימודי שלם שלא היית צריכה להתאמץ בשבילו.

האריזות שלנו מרגשות ומפתיעות מחנכים וילדים ברחבי הארץ כבר 13 שנים, עם מערכי שיעור מרתקים וערכות כלים שיעזרו לך להעביר עוד נושא לימודים בצורה הטובה ביותר.

רעיון בקרטון בניהולו של משה עטיה מבטיח לך הגננת ראש שקט, הן מבחינת נושאי הלימוד והן מבחינת איכותם והיקפם. לא עוד לחצים מיותרים לקראת השיעור הבא. כל שתצטרכי לעשות הוא לפתוח את האריזה, לקרוא את ההוראות ולראות את התוצאות המדהימות.

 

 • פעילויות לגיל הרך - אבא של שבת

  אבא של שבת

  מיוחד לגני ילדים,ערכת ההפעלה שיוצרה במיוחד להפעלה...

  ₪255

 

 • פעילויות לגיל הרך - ערכת ציוד ליום הולדת

  ערכת הציוד ליום הולדת

  הערכה המלאה לגננת עם כל מה שצריך לחגיגה בגן

  ₪179

 

 • פעילויות לגיל הרך - עבודת יצירה בית ומשפחה

  עבודת יצירה בית ומשפחה

  עבודת יצירה בית ומשפחה+ גזירות בני המשפחה.

  ₪45