ציוד לגנים

ציוד לגנים

 

אתם מתלבטים איפה כדאי לקנות ציוד לגן ילדים. מגוון חברות מציעות ציוד לגנים, אך חשוב לבחור בחומרי הלימוד הנכונים. חברה עם ניסיון שמתמחה ביצירת תוכן לימודי לילדים ועובדת בהתאם לתוכנית משרד החינוך. מעבר לכך, חשוב שלחברה יהיה מגוון גדול של מוצרים על מנת לענות על הצרכים הרבים והמשתנים של הילדים. אם אתם לא בטוחים היכן כדאי לבצע את הרכישה, אנחנו מזמינים אתכם לנסות את החנות האינטרנטית שלנו.

 

רעיון בקרטון – המקום לרכישת ציוד לגנים

 

אז למה בעצם רעיון בקרטון ?

כי הרעיונות שלנו מגיעים ארוזים בקופסא, אך חושבים רחוק מחוץ לקופסא. תוכן עשיר ומגוון העונה על שלל צרכים של המדריכים והילדים כאחד. אלבומי התמונות שלנו יהפכו כל נושא לאטרקציה וויזואלית עבור הילדים. סדרת סיפורים בהמחשה יקימו כל סיפור לתחיה ויהפכו אותו לממשי. ערכות אני וגופי יהפכו את הנושא לחווייתי ומלמד כאחד, בלוקים של צביעה יתנו דרור לצד היצירתי של הילדים בלי שתצטרכי לעמוד שעות מול מכונת הצילום. ואולי אתם בכלל מחפשים קישוטים לחגים, ערכת אבא של שבת או חול קינטי ?

ציוד זה ועוד תוכלו למצוא אצלנו. צוות השליחים שלנו יגיע עד ביתכם בכל מקום בארץ והמומחים שלנו יתנו מענה טלפוני והדרכה פרטנית, כך שתעבירו את השיעור בצורה המקצועית והטובה ביותר ללא קשר לכמות הניסיון שלכם.

 

הקרטון שלנו עם ציוד לגנים בדרך אליכם

 

להעניק לילדים את הטוב ביותר עבורם זו המטרה של כל אחד ואחד מאתנו. כאשר מדובר בחינוך הילדים ומתן תוכן הולם, מדובר בדבר חשוב מאין כמוהו. התכנים שהילדים סופגים בגיל קטן משפיעים עליהם בחיים הבוגרים. אנו מודעים לאחריות הרבה הזו ומתייחסים אליה ברצינות. מסיבה זו בדיוק רעיון בקרטון שם דגש על רלוונטיות התכנים, סנכרונם מול משרד החינוך והנגשתם למדריכים וגננות בכל הרמות וסוגי הוותק.

 

 • ציוד לגנים - הפעלות לחנוכה

  הפעלות לחג סוכות

  פעילות לחג סוכות- ציוד לגני ילדם זה אזל מהמדף לשנת...

  ₪159

 

 • ציוד לגנים - פעילויות לט"ו בשבט

  פעילויות לט"ו בשבט

  ציוד לגני ילדים המביא תכנים מקוריים בנושא ט"ו בשבט...

  ₪299

 

 • ציוד לגנים - פעילויות לחג פורים

  פעילויות לחג פורים

  ציוד לגני ילדים המכילים חומרי למידה והוראה לחג פור...

  ₪249