ריהוט לגני ילדים

ריהוט לגני ילדים

ריהוט לגני ילדים הוא מוצר בסיסי, כמו גם משחקי קופסא ותוכן. מוצרים אלה תוכלו למצוא בחנויות ייעודיות העוסקות בעולם הילדים. עולם זה הופך ומתפתח בשנים האחרונות, כאשר מגוון הפעילויות והנושאים הנלמדים הולך וגדל. על מנת להיות מעודכנים ולא להישאר מאחור, מורים ומחנכים צריכים להיות עם היד על הדופק ולהתעדכן תמיד בדברים האחרונים שקיימים בשוק.

 

המלצות בנושא ריהוט לגני ילדים

אין ספק כי ילדים זה שמחה, אך העבודה איתם יכולה להיות קשה ומאתגרת. לא קל לעניין ילדים בגיל הרך ולגרום להם ללמוד משהו נגד רצונם. בפנינו עומד האתגר של ליצור פעילות חינוכית מצד אחד וחווייתית מצד שני. עם האתגר הזה אנחנו ברעיון בקרטון מתמודדים בהצלחה בעשור האחרון.

ברוכים הבאים לרעיון בקרטון, המקום שמאגד בתוכו את כל הפתרונות עבור עולם הילדים.

משחקי קופסא, מחשקים דידקטיים, מערכי שיעור, ערכות נושא, לוחות תוכן ועוד. אמנם המוצרים שלנו מגיעים בתוך קופסא, אך אנו אוהבים לחשוב מחוצה לה ולספק פעילויות מקוריות ויוצאות דופן לילדים. בין אם מדובר בפעילות חדשה או ישנה ומוכרת - אנו מחזקים במגוון הרחב ביותר של תכנים עבור ילדים, כך שתמיד תוכלו למצוא אצלנו את מבוקשתכם.

 

מומחים בעולם הילדים

 

שלום, שי אורן. כבר 13 שנים אני מספק פתרונות יצירה, פעילויות ומערכי שיעור לילדים.

המשלוחים שלנו מגיעים לכל הארץ ומעניקים ללקוחותינו תכנים עשירים מהחומרים האיכותיים ביותר.

כל חבילה תכיל הסבר מפורט כיצד להשתמש בהפעלה בצורה הטובה ביותר. במידת הצורך ניתן לקבל מענה טלפוני ותמיכה בכל נושא. בין אם תבחרו במנוי קבוע או ברכישה חד פעמית של מספר מוצרים -  

הילדים בגן יזכו לחוויית למידה מעניינת המעניקה להם יכולות וידע חשובים לקראת השלב הבא בחייהם.

ריהוט לגני ילדים - מדבקות טטריס לילדים

פעילות טטריס ילדים

מדבקות לרצפה מיוחדות להפעלת פעילויות טטריס עם הילד...

₪199

  • ריהוט לגני ילדים - מדבקות לרצפה לשינון המספרים

    מדבקת לימוד מספרים

    משחק מדליק ללימוד המספרים עד 10

    ₪199