אמא של שבת בגן הילדים שלנו

אמא של שבת

מהי אימא של שבת בגן הילדים שלנו בקרית ים ?

עולם הילדים הולך ומתפתח עם השנים. פעם היינו משחקים בארגז חול, גוזרים קרטונים ופעם בשנה מקבלים כתר מהגננת. אך היום מגוון הפעילויות בגן גדל ומשתנה. רעיונות חדשים הופכים ונהיים פופולריים.

אחד הרעיונות החדשים שתפס תאוצה בשנים האחרונות הוא קונספט שנקרא "אימא של שבת". פעם בשבוע נבחר הורה אחר להגיע לגן הילדים ולהעביר את קבלת השבת בגן. רעיון יפה זה משמר את החיבור בין הילדים למסורת מגיל קטן ומאפשר לאימהות לקחת חלק פעיל בגן. הורים רבים מתרגשים לקחת חלק בפעילות זו, כאשר הילד שלהם זוכה לתשומת לב מיוחדת בגן הודות לכך.

 

קבלי את ערכת אמא של שבת בפעוטון שלנו בקרית ים

כדי להעביר את היום הזה בצורה הטובה ביותר, את זקוקה לערכה מיוחדת הנקראת ערכת אימא של שבת.

ערכה זו כוללת מגוון אביזרים מפלסטיק המדמים כלים אמיתים שיש בשולחן השבת כמו חלה, כוס יין וסידור.

יחד עם המוסיקה והחטיפים שתביאו מהבית, ערכה זו תשלים בצורה הטובה ביותר את הפעילות של קבלת השבת. לאחר גמר הפעילות, יוכלו ההורה והילד לקחת את הערכה הביתה ולהמשיך להשתמש במהלך סוף השבוע. פעילות זו היא רק דוגמא למגוון הפעילויות שאנחנו מציעים ברעיון בקרטון.

 

חוגגים בגני הילדים שלנו בקרית ים

יום שבת, יום הולדת, יום פתיחת השנה או יום חג – לכל אירוע תוכלו למצוא מארז מיוחד ומהודר הכולל פעילות ייחודית עבור ילדי הגן. בין אם מדובר בדמויות, פלקטים, מדבקות, צמידים או חוברות צביעה – אנחנו נעניק לילדים חוויה מעשירה ומהנה. לקוחותינו נהנים משירות אדיב ומסור, כמו גם ממענה אנושי ותמיכה עבור כל פעילות שרכשתם. חומר דידקטי לילדים הוא תחום ההתמחות שלנו. כאן תוכלו למצוא מגוון ענק של קטגוריות ונושאים לימודיים. שמי משה עטיה ואני מזמין אתכם להצטרף לעולם התוכן העשיר של רעיון בקרטון.

 

אמא של שבת