הפעלות לילדים בצהרון

הפעלות לילדים של הצהרון בקרית ים

כשאנחנו מדברים על להעסיק גן שלם של ילדים בפעילות מסוימת - אנחנו מדברים על משימה מאתגרת. הפעלות לילדים הם הכלי הכי חשוב שיש בידי מדריכים וגננות בזמן שהם מעבירים נושא כלשהו.
חומר לימודי נטו ישעמם את הילדים ויגרום להם להתחיל להשתולל ולהפריע. אך עם הפעילות הנכונה, אפשר לתפוס את תשומת ליבם לאורך זמן ולאפשר להם ללמוד את החומר בצורה אתגרית ומעניינת.

 

הפעלות לילדים מכל הסוגים בצהרון הכי משפחתי בקרית ים

החורף הגיע ואתם רוצים לחבר את הילדים לנושא ? מדבקות של טיפות גשם, גזירות ואביזרי חורף עם למינציה ללוח תוכן, כרזות, פלקטים, פסי קישוט ותמונות איתן ניתן לקשט את הגן.
רוצים ללמד את חגי ישראל ? למה שלא תיקחו דפי עבודה וצביעה המכילים 10 שלבי לימוד, בכל שלב 40 דפי עבודה וצביעה הממוקדים לשלל חגי ישראל.
רצים לחבר את הילדים לטבע וללמד אותם על פירות הדר וירקות הגינה ? יש לנו ערכת המחשה הכוללת לוחות קרטון עם חיתוכים שונים בהתאם לנושא שבחרתם
מעוניינים לפתח אצל הילדים חשיבת מתמטית ? מאגר פעילויות מקסים עם דמויות וציורים גדולים נמצא בדפי העבודה שלנו. מספר דרגות קושי עם 100 דפי צביעה לכל דרגה המשולבים עם דפי עבודה.

גני ילדים של הצעירון נותים לכם פתרון להפעלות לילדים

גם לאירועים מיוחדים בגן יש לנו פתרון.
לאחד הילדים יש יומולדת ? הזמינו את ערכת יום ההולדת הכוללת אלבום, גב לכיסא, כרטיס מזל טוב, כתרים, פלקטים, צמידים, קישוטים ועוד.
ערכות מיוחדות עבור שבת ופתיחת שנה גם כן קיימות במאגר שלנו. קצרה היריעה מלפרט את כל ההפעלות שתוכלו למצוא ברעיון בקרטון. היכנסו לחנות האינטרנטית שלנו ובחרו מתוך קטלוג מוצרים ענק.
קטלוג זה הינו הגדול המקיף ביותר בתחום ומציע פתרון לכל נושא או קטגוריה שיעלו בראשכם.

 

 

 • הפעלות לילדים - רעיון בקרטון

  ערכת הציוד ליום הולדת בצהרון או בגן הילדים בקרית ים

  הערכה המלאה לגננת עם כל מה שצריך לחגיגה בגן

  ₪179

 

 

 • הפעלות לילדים

  יצירה ירושלים הבנויה

  יצירה ירושלים הבנויה

  ₪25