מערכי שיעור לגיל הרך או לבוגרים בצהרונים

מערכי שיעור לגיל הרך או לבוגרים בצהרונים

חייה של מחנכת או גננת הם תובעניים. בין אם מדובר במציאת משחקים מתאימים, הכנת מערכי שיעור או ההתמודדות היומיומית עם הילדים – אין ספק כי מדובר בעבודה מאתגרת. על מנת לשמור את הילדים מרוכזים ומרוצים את תזדקקי למערך שיעור מעניין הבנוי כהלכה. אך לא מדובר בדבר קל לביצוע -
בייחוד כאשר מדובר במשימה שיש לבצע בתדירות גבוהה. לכן מחנכות וגננות רבות פונות לאפיקים חדשים העוזרים להן להתמודד עם הלחץ וקוצר הזמן. כיום ניתן למצוא בשוק מערכי שיעור שלמים בשלל נושאים המתאימים לגנים, חוגים ובתי ספר יסודיים.

 

הדרך הקלה בצהרונים בקרית ים מערכי שיעור לגיל הרך


השלב הבא הוא מציאת מקום המתמחה ביצירת תכנים לגיל הרך. מרבית המקומות כלל לא עוסקים בהכנת מערכי שיעור ונוצרת דרישה שאין לה מענה. את החלל הזה אנחנו מצליחים למלא בהצלחה מזה 13 שנים :
אנו ברעיון בקרטון מעניקים ללקוחותינו מערכי שיעור שלמים ומקיפים בהתאם לחומר הלימוד של משרד החינוך. מערכי השיעור שלנו ייחודיים, מגוונים ועשירים בתוכן.

כל ערכה מגיעה עם הסבר מפורט עבור המורה המאפשרת לו להעביר את החומר בצורה הנכונה והיעילה ביותר. החנות האינטרנטית שלנו מוכרת מגוון רחב של מוצרים כמו גם האפשרות לרכוש מנוי שנתי המאפשרת לך לקבל חומרים לבחירתך על בסיס שבועי.

"צעירון" מספק לילדים  מערכי שיעור לגיל הרך

מנוי שנתי הוא שירות ייחודי המוענק ללקוחותינו. מנוי זה מספק לך לקבל מדי שבוע מערכי שיעור מקיפים ומלאים המתואמים עם תוכנית הלימודים של משרד החינוך. המנוי מאפשר לך להגיע בראש שקט לכל מפגש עם הילדים, הן מבחינת התוכן הנלמד, הציוד הנדרש והאופן בו החומר יועבר לילדים. לכל ההסברים וההדרכה אנחנו נדאג, ובמידת הצורך ניתן גם שירות טלפוני מקצועי ואדיב לכל שאלה או בקשה שלך.
בזמן שהילדים מרוויחים שיעור מעניין ומועיל, את מרוויחה שקט נפשי לפני ובמהלך השיעור.

 

 

 • מערכי שיעור לגיל הרך - סבא אליעזר

  סיפור בהמחשה- סבא אליעזר

  ערכת הפעלה לסיפור כוללת לוח מצגת ענק עם כל הדמויות...

  ₪149

 

 • מערכי שיעור לגיל הרך - הזחל הרעב

  סיפור בהמחשה- הזחל הרעב

  מסעו המרתק של זחל קטן מרגע בקיעתו מהביצה ועד להתבג...

  ₪149

 

 • מערכי שיעור לגיל הרך - העץ הנדיב

  העץ הנדיב

  ערכה זאת כוללת פעילות עם לוח תוכן גדול המספר שבֵּי...

  ₪149