צהרון צעירון מספק מערכי שיעור לילדים בכל יום

מערכי שיעור לילדים נלמדים בצעירון בקרית ים

מערכי שיעור לילדים , כפי שמשתמע מהשם, הם מערכים של נושאים ופעילויות לילדים שמטרתם להעביר חומר לימודי מסוים. בין אם מדובר בעונת השנה, אנגלית או צבעי הקשת – כל נושא צריך להיות מוגש לילדים בצורת מערך. יש לתכנן את המערך הזה מבחינת סדר הדברים, התוכן עצמו ולבסוף הפעילות שתעטוף את הנושא ותאפשר לילדים לקלוט אותו בצורה מהירה, תוך כדי זה שהם מאפשרים לך ללמד ולא עושים רעש.
על מנת לשמור את הילדים מרוכזים ומרוצים – כדאי לבנות להם מערך שיעור טוב ומעניין.
אך לא מדובר בעניין של מה בכך. הכנת מערך שיעור יכולה להיות משימה קשה ומאתגרת, בייחוד כאשר מדובר במשימה שיש לבצע בתדירות גבוהה.

 

מערכי שיעור מוצאים לילדים בגני הילדים ובצהרונים 

הפיתרון הקל לסוגיה זו הוא רכישת מערכי שיעור מוכנים.
אם אתם מתקשים למצוא מערכי שיעור – אתם לא לבד. כיום הרוב המוחלט של החברות מציע פעילויות ושעשועים לילדים אך לא מכיל מערכי שיעור. אנו ברעיון בקרטון מעניקים ללקוחותינו מוצר בלעדי והוא מערכי שיעור שלמים ומקיפים בהתאם לחומר הלימודי הנקבע ע"י משרד החינוך. מערכי השיעור שלנו ייחודיים, מגוונים ומעניינים. הם מגיעים עם דף הסבר מפורט המאפשר לכל גננת לא מנוסה להעביר שיעור כאילו היא עושה זאת שנים. השירות הייחודי שאנו מציעים כולל רכישת מנוי שנתי לקבלת התכנים שלנו, כך שפעם בשבוע תקבלו מערך שיעורים ממוקד ומקיף. שירות זה יחסוך לכם שעות ארוכות של לחץ, מאמץ ומחשבה. כשהפתרון הוא כל כך פשוט  - חבל לעבוד קשה.

מערכי שיעור לילדים בצעירון

הרעיון שלנו הוא להקל על החיים שלכם. כבר 13 שנים אנו מציעים ללקוחותינו שירות אדיב ומקצועי המספק להם את כל מה שהם צריכים ואף מעבר לכך. מגוון הפעילויות וחומרי הלימוד שיש אצלנו הוא עצום. מעבר לכמות הזמן העצומה שתחסכו בהכנת שיעורים וגזירת פלקטים – אתם תעניקו לילדים בגן אינספור נושאים מרתקים ופעילויות מהנות.

 

 • מערכי שיעור לילדים - הפעלות לראש השנה

  הפעלות ל "ראש השנה"

  פעילות לגני ילדים לראש השנה, ציוד לגני ילדים ערכות...

  ₪249

 

 • מערכי שיעור לילדים - מערך לחג החנוכה

  פעילויות לגן ילדים על חג ח...

  מערך השיעור גדוש ביצירה לחנוכה, דפי צביעה לחנוכה,...

  ₪299

 

 • מערכי שיעור לילדים - מערך לחג סוכות

  הפעלות לחג סוכות

  פעילות לחג סוכות- ציוד לגני ילדם זה אזל מהמדף לשנת...

  ₪159