משחקים לגן ילדים "צעירון" בקרית ים

משחקים לגן או לצהרון

בחרת לעשות דבר מדהים ולהיות גננת. כעת את מחפשת משחקים לגן על מנת להפעיל את הילדים ולהעניק להם חוויה לימודית משמעותית. מגוון חנויות מציעות משחקים לילדים בגילאים שונים, אך ככל שהמגוון גדל כך ההחלטה קשה יותר. ניתן ללכת למקומות רבים, להשוות מחירים, לחפש תכנים, אך לעולם לא נדע האם עשינו את הבחירה הנכונה. במקרה כזה עדיף לפנות למקום שמתמחה בתכנים לימודיים מסוג זה, כך שנרגיש בטוחים בנוגע לחומרים אליהם נחשפים הילדים.

 

רוכשים משחקים לגן ולצהרון ?

 

את תחושת הביטחון הזו לא קל למצוא.

רעיון בקרטון מעניקה לכם המחנכים את הדבר הכי חשוב: חותמת איכות. 

13 שנים של ניסיון הן תעודת הביטוח שלך כאשר את ניגשת לחפש משחקים מאתגרים או פעילויות.

הניסיון מלמד אותנו איזה תכנים הם הטובים ביותר עבור ילדייך, איזה פעילויות רלוונטיות ואיזה חומרי גלם צריך לחפש על מנת להפוך את המוצרים שלנו לכאלה שמחזיקים שנים ארוכות.

רעיון בקרטון מציעים לגננות, מדריכים ומורים את המגוון הרחב והמקיף ביותר של משחקים ופעילויות לילדים, החל מהדברים הנפוצים כמו לוחות תוכן, מארזי יומולדת ואלבומי צביעה ועד לדברים המייחדים אותנו כמו משחקים דידקטיים ומערכי שיעור שלמים.

אנו היחידים המציעים מערכי שיעור מקיפים העוסקים במגוון נושאים המתואמים עם משרד החינוך, באפשרותך לרכוש מנוי שנתי המאפשר גישה שבועית למגוון מהחומרים הדידקטיים שיש ברשותנו.

 

משחקים לגן ולבוגרי הצהרון

 

יחס אישי, אדיבות, ידע ומקצועיות הם הדברים שמאפיינים אותנו מהיום הראשון. משחקים דידקטיים אותם תוכלו למצוא רק אצלנו יאפשרו לכל אחד ואחת להעלות את השיעורים לרמה חדשה. אנחנו נספק את כל האביזרים, הכלים והרעיונות שתצטרכו. לכם נותר להתרווח הכיסא, להישען לאחור ולראות את החיוך הגדול על פניהם של הילדים.

 

 • משחקים לגן - קוביה חכמה

  קוביה חכמה

  משחק ללימוד הצבעים בגן הילדים

 

 • משחקים לגן - משחק זוגות

  משחק זוגות

  משחק זוגות עשוי פלסטיק

  ₪55

 

 • משחקים לגן - משחק בפרצופים

  משחק פרצופים

  לימוד והמחשה פרצופים

  ₪45