משחקים לגני ילדים צעירון

משחקים לגני ילדים

משחקים לגני ילדים במגוון תחומים מביאים שעות של הנאה ופנאי לכל העוסקים בהם. כל אותן פעילויות קטנות במהלכן הילדים לומדים דברים חדשים על חגים, אישים, עונות, מקצועות וכו'. מאחורי כל פעילות כזו עומדות שעות רבות של השקעה. בין אם המורה החליטה להכין את החומרים לבד או בעזרת הילדים – הדבר דורש היערכות, רכישת חומרים וכמובן זמן ומחשבה. בעולם האינטנסיבי שאנו חיים בו כיום, לא תמיד יש לנו זמן לכל זה. זמן הפך למשאב היקר ביותר, על כן קמו חברות שחוסכות לנו בזבוז זמן מיותר ונותנות לנו את הכלים שאנו זקוקים להם תוך מינימום השקעה.

 

רעיון בקרטון - מגוון משחקים לגני ילדים

אנו ברעיון בקרטון מציעים לגננות, מדריכים ומורים את המגוון הרחב והמקיף ביותר של פעילויות לילדים, החל מלוחות תוכן, סיפורים בהמחשה, אלבומי תמונות, מארזי אבא ואמא של שבת, מארזי יומולדת ועוד.

אנו היחידים שמציעים גם מערכי שיעור שלמים, המקיפים נושאים לימוד גדולים וכוללים את כל הציוד לו את זקוקה. על מנת להעביר את התוכן בצורה אופטימלית, לכל מערך שיעור צירפנו הסבר מפורט המסביר כיצד יש להשתמש במערך השיעור. המנוי השנתי שאנו מציעים נותן לך ראש שקט במהלך כל השנה ומפנה לך זמן יקר אותו ניתן לתעל לעיסוקים אחרים.

 

רעיונות גדולים מגיעים בקרטון - משחקים לגני ילדים

את רוצה לקרוא לילדים סיפור. אפשר להעביר את הסיפור בצורה פשוטה ומילולית, אך ברגע שיש לרשותך מדבקות, פלקטים, לוחות תוכן, דמויות מאוירות מקרטון וחוברות צביעה – חוויית הלמידה מקבל ממד אחר לגמרי. רעיון בקרטון בניהולו של משה עטיה מספק עולם תוכן עשיר לילדים, הן מבחינת נושאי הלימוד והן מבחינת איכותם והיקפם. לא עוד לחצים מיותרים לקראת השיעור הבא. פשוט פיתחו את האריזה, קראו את ההוראות והפתיעו את הילדים עם שלל ציוד ואביזרים נלווים.

 

 • משחקים לגני ילדים - khnus kcua

  לימוד לבוש

  לימוד והמחשה נושא לבוש

  ₪45

 

 • משחקים לגני ילדים - משחק זוגות

  משחק זוגות

  משחק זוגות בעלי חיים

 

 • משחקים לגני ילדים - לוח ספרה כמות

  לוח ספרה כמות

  משחק איכותי לגן

  ₪55